Forum Gildii ZN

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Wypady

Codzienne misje HM w Kintaju: Klik
Wypad na WIK: Klik

Weakendowe Wypady z ZN:) Klik


Eventy

3 URODZINY ZN: Klik




Informacje







#1 2012-01-24 21:54:39

 Poloniusz

Członek Gildii ZN

Skąd: GW
Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 71
Punktów :   -1 
WWW

Wypady z Polonem

Już dawno dawno temu. Jeszcze przed wielką niewiadomą Zakonu Nieśmiertelnych. Organizowaliśmy z bratem nasze legendarnie zabawne. Super nieudane i Mega udane, ale zawsze wypasione w wesołych ludzi wypady na UW i FoW.

Jeżeli chcecie. Zrobimy to znowu. Jeszcze zabaniejsze. Pełne nagród i konkursów w trakcie. Zgłoszenia tutaj, ale równie dobrze zapraszam na nasz kanał, aby łatwiej się rozmawiało. Link w podpisie\/

Proponowane konkursy (w przypadku FoWa):
-Heroes Duel! - samotny pojedynek z grupą przeciwników nagroda: połowa odłamków obsydianu, które drużyna zdobęcie podczas wypadu. Fundacja, drużyna, sponsorzy.

-Alone mission- samotne wykonanie misji (dla profesjonalistów) haracz druzyny, wszystkie sztabki uzyskane podczas gry.

-The best healer- dla wyróżniajacego się medyka

-The best Resurection - za najbardziej brawurowe wskrzeszenie całej drużyny

-Hard Core player - nie do zdarcia. Jako jedyny, ani razu ni umarł podczas wypadu.

-Niereformoalny optymista - najweselszy podczas wypadu. Podnoszący na duchu

-Dobry kumpel- największa ilość rozdanych cuksów

-Fuksiarz - największa ilość obsi

-Leader- przeprowadził drużynę przez najtrudniejse punkty na wypadzie
Proponowane terminy:

piątek, sobota

start 17,18
koniec 20,21

Czekam na Was!
http://img13.imageshack.us/img13/301/gw017f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

#2 2012-01-25 18:10:16

 Selene

Shaman

Skąd: Land of the Golden Sun
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 40
Punktów :   

Re: Wypady z Polonem

nie rozumiem...

Widzę w takim wypadzie więcej strat niż zysków, ale może dlatego, że nie rozumiem...
A straty mnie nie interesuję, bo za 100 lat nie uzbieram na głupie obsi do homa...

Więc wytłumacz, bo nie rozumiem, co w tym zabawnego itd...


And lone he might be on the ways of this world
His sword, sole companion, always there

Offline

 

#3 2012-01-25 20:53:54

 Poloniusz

Członek Gildii ZN

Skąd: GW
Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 71
Punktów :   -1 
WWW

Re: Wypady z Polonem

primo: To trzeba przeżyć

sekundo: To pakowanie się w beznadziejną kabałę, wyciąganie z tarapatów, liczenie na łud szczęścia albo odwrotnie. Nigdy nie wiadomo co stanie się na takim wypadzie.


tertio: Na wypadach nie chodzi głównie o zarobienie na cokolwiek. Chodzi o atmosferę. Idziemy tam 4fun

quatro: odreagować nieudany tydzień, zintegrować gildią. Lepiej poznać, a także  zarobić i wygrać nagrody.


quinto: idziemy tam żeby porozmawiać, a nie stać bezczynnie w gh lub kamadanie na rynku.


finito:
Idziemy dla towarzystwa, a jeśli można przy tej okazji zarobić, albo wygrać jakieś nagrody, dostać cuksy lub alko, popisać się nowym bulidem lub co tylko chcesz.

To do cholery. Czemu nie pójść na wypad!?

PS: Selen, mam nadzieję satysfakcjonuje cię ta odpowiedź i jestem ci wdzięczny za pytanie.
Przepraszam za poprzednia wersję tej odpowiedzi, byłem wtedy w złym nastroju. Przepraszam.


Jeśli ktoś był na wypadzie niech napisze swoja opinię! Pamiętam, że było was wielu

Ostatnio edytowany przez Poloniusz (2012-01-26 14:23:34)

Offline

 

#4 2012-01-27 12:47:43

 Selene

Shaman

Skąd: Land of the Golden Sun
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 40
Punktów :   

Re: Wypady z Polonem

Spoko. Każdemu się zdarzy napisać coś niezrozumiałego... Pamiętam jak kiedyś napisałem po pijaku wiadomość dyplomatyczną do sąsiada w plemionach (kiedy jeszcze grałem)... Błąd nawet w tytule

No teraz kumam. Ale nie wiem czy to dzisiaj wypali, bo czasy się zmieniły. A sam pamiętam takie wypady z "młodzieńczych lat gry". Ba! Wypady?!
Takie masakry się działy na misjach na NM! I jankesi nie wyzywali tak od noobów... eh. Stare dobre czasy.


And lone he might be on the ways of this world
His sword, sole companion, always there

Offline

 

#5 2012-01-27 20:37:30

 Poloniusz

Członek Gildii ZN

Skąd: GW
Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 71
Punktów :   -1 
WWW

Re: Wypady z Polonem

Wiadomo, teraz wszyscy starają się nadrobić czas i załadować punkty do homa, albo grają mało lub  w ogóle nie grają. W każdym razie warto spróbować, kto wie, może czasy nie zmieniły się, aż tak dramatycznie

Co ma wisieć nie utonie, jak nie w GW to w GW 2 się zorganizuje. Na pewno na początku będzie dużo chętnych.

Offline

 

#6 2012-01-28 11:08:19

 Selene

Shaman

Skąd: Land of the Golden Sun
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 40
Punktów :   

Re: Wypady z Polonem

jak tylko jakimś cudem dociągnę te 30e i 80obs do głupiego pancerza, to chętnie powalczę z wami...
Może jako Mnich... Zwłaszcza, że tragiczny ze mnie healer


And lone he might be on the ways of this world
His sword, sole companion, always there

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl