Forum Gildii ZN

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Wypady

Codzienne misje HM w Kintaju: Klik
Wypad na WIK: Klik

Weakendowe Wypady z ZN:) Klik


Eventy

3 URODZINY ZN: Klik




Informacje







#1 2011-09-02 20:55:14

przykladowe podanie:D

Gość

podanie?

Imię i Nazwisko: To nie jest obowiązkowe pole, jednak jego wypełnienie jedynie ułatwi nam wspólna konwersację i pomoże nawiązać przyjaźń Karolina nazwisko nei wazne D

Nick/Nicki z GW: Tu nie trzeba chyba nic tłumaczyć prosiłbym o podanie wszystkich postaci istniejących na koncie wraz z ich profesjami Very Strong Woman  Warek  Very the Disaster rytualista i vera krzykacz patron

Krótki opis Postaci: W 100% zadowoli nas opis jednej postaci, nie musi on być długi ani profesjonalny(chociaż błędy ortograficzne niemile widziane ) jednak prosiłbym aby takowy się znajdował. Napisać, dlaczego lubi się postać, do czego jest najczęściej wykorzystywana itd. Moja kochana wojowniczka do wszystkiego i do niczego lubie bo moja pierwsza postac a kolejnyhc nie chcialo mi sie robic

Ilość czasu jaką gramy w tygodniu: To oczywiście nie wpływa na werdykt . Nie trzeba być no-lifem żeby do nas dołączyć , to taka informacja dla nas odnośnie częstości twojego grania raz na ruski rok ??

Ulubiony Tryb: Do wyboru PvP PvE lub PvE+PvP PvE

Coś o sobie: Napisz co lubisz a czego nie abyśmy wiedzieli jak nawiązać z tobą kontakt nie obrażając cię przy tym Każdy wszak ma swój gust lubie jak sie duzo dzieje... eventy nie tylko pvp i pve ale takze imprezy. i lubie jak mam z kim pogadac na Kanale gildiowqym. nie lubie ciszy i jak ktos sie wywyzsza

Skąd dowiedziałeś się o ZN: a tam sie bylo z Donem na piwie w lwich wrotach pare latek temu

 

#2 2011-09-02 21:04:23

Vercia

Członek Gildii ZN

Zarejestrowany: 2011-09-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: podanie?

tepy internet. moje przykladowe podanie zdupczylo

Offline

 

#3 2011-09-02 22:10:37

Vercia

Członek Gildii ZN

Zarejestrowany: 2011-09-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: podanie?

<Sin> moi wujkowie mają takiego kumpla myśliwego
<Sin> i tenże wybrał się na polowanie
<Sin> wziął ustrzelił koziołka i bierze go obrabia
<Sin> w tym samym czasie przechodziła grupa grzybiarzy
<Sin> Zgubił im się Czesiek. wiec wołają "Czesiek! Czesiek!"
<Sin> Myśliwy się wkurwił, więc wziął nóż i cały we krwi koziołka wychodzi zza krzaka z tekstem
<Sin> "Czesiek już nie wróci"



taki dyolk na royladowanie atmosferz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhttps://pl.ihr24.com/city-242395/jp/sapporo/pl/