Forum Gildii ZN

Ogłoszenie

Wypady

Codzienne misje HM w Kintaju: Klik
Wypad na WIK: Klik

Weakendowe Wypady z ZN:) Klik


Eventy

3 URODZINY ZN: Klik




Informacje







#1 2011-08-30 00:43:11

Kuchiki Otto

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 61
Punktów :   

Jaką profesję lubisz i dla czego?

Chyba wszystko jasne dzięki tytułowi A w razie czego ja zacznę
//////
Moją ulubiona profesją w grze Guild Wars stanowczo jest rytualista. Moim zdaniem profesja rytualisty jest najłatwiejszą oraz najefektywniejszą w rodzaju gry PvE. Zapytacie pewnie dlaczego? Otóż odpowiedź jest banalnie prosta: Duchy! Rytualista może poszczycić się około 6 wyśmienitych tankerów(w moim przypadku) zadających też nie małe obrażenia które można jeszcze wzmocnić dobrze znaną i lubianą przez wszystkich "duchowców" klątwą "Bolesne Więzy". Wraz z odpowiednimi Hero można ściągnąć cały atak na duchy które postawimy tuż przed przeciwnikiem dzięki czemu po 1: Zużyje on prawdopodobnie najsilniejsze skille(to przecież tylko głupi komputer...) i po 2: Do to czas naszym wspaniałym hero by dokończyć dzieła zniszczenia . Co więcej Rytualisci mają kilka wspaniałych skilli leczących jedne leczą za 150-200hp co 4-5 sekund(zależy od skilla) inne znowuż zarówno leczą jak i usuwają przypadłości. Wybornie czyż nie? Nie można też zapominać o udziale wspaniałych duchowych broni jakie tworzy rytualista, np: Odłamkowy Oręż jest przyjmowany przez wszelkich wojowników czy też derwiszów(np. na FoW'sc) z uśmiechem na ustach. To tyle pokrótce o mojej ulubionej profesji. Drugą zaś jest nekromanta. Nie ma się co rozpisywać, jego głównym atrybutem jest szybkie odzyskiwanie many z zabitych przeciwników. Ma on też pokaźni wachlarz klątw które mogą całkiem zaszkodzić przeciwnikowi. Nie można też oczywiście zapomnieć o magii śmierci, dzięki której tworzymy armię sług na naszych rozkazach czy też zadajemy przeciwnikom obrażenia od zimna. No i oczywiście Magia Krwi. No to już jest utrapienie dla nie jednego gracza w starciu PvP oraz potworków z PvE. Nekromanta leczy się jednocześnie wyniszczając przeciwnika. Cóż za beszczelność! Tak wiec to tyle pokrótce o moich dwóch ulubionych profesjach. Zagrajcie nimi, nowym graczom polecam szczególnie Rytualistę


http://www.fotofotki.pl/pliki_img/ui28k61wouz6sfqel5lv.png
http://www.fotofotki.pl/images/ekc3lkk1dvf4g11hv123.png



"Nie ma osoby, której nie mógłbym zabić w obronie własnej dumy."
"Pycha osłabia ziemię pod stopami zwycięstwa."
"Nie ważne jak silniej użyjesz obrony, bo silniejszy atak zdoła ją przebić."-Kuchiki Byakuya

Offline

 

#2 2011-09-02 22:39:13

Vercia

Członek Gildii ZN

Zarejestrowany: 2011-09-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: Jaką profesję lubisz i dla czego?

moja ulubiona jest wojownik ciezki pacerz w jedne rece tarcza w drugiej miecz/topor mozna powiedziec typowe miecho armatnie . trzyma zawsze sie pierwszych linii i miejsc gdzie jest najwieksze pieklo bitwy . dzieki mocnemu pancerzowi to nawet ataki elema nukera nie sa takie straszne do tego pare fajnych skilli dajacych w sumie 1k hp czego chciec wiecej.

Offline

 

#3 2011-09-02 22:51:12

Gerard Smok

http://www.fotofotki.pl/images/wkq1mfxowreo1zw2p5bf.png

Zarejestrowany: 2011-09-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: Jaką profesję lubisz i dla czego?

Moją ulubioną klasą do gry jest wojownik .

Pewnie większośc pomysli , że napiszę podobnie jak w powyższym poście lecz nie ...

Uwielbiam tą klasę ponieważ jako jedyna ze wszystkich nie nadaję się do czarów co mnie intryguje i nakręca na tworzenie ów buildów dla wojownika Mam na koncie wojownika heal / fire / SoS < no to chyba wiadomo / mm / klątwy mesa / i niemagiczne -> wojo spear  / luki / kosy / sztylety /    wiec nie mam na co narzekać Wojo klasa do wszystkiego !!!

Ostatnio edytowany przez Gerard Smok (2011-09-02 22:53:23)


http://img41.imageshack.us/img41/9610/stargateuniversefinaled.jpg

Offline

 

#4 2011-09-05 20:43:11

Vercia

Członek Gildii ZN

Zarejestrowany: 2011-09-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: Jaką profesję lubisz i dla czego?

klasa do wszystkiego Dwg warek tez dziala

Offline

 

#5 2011-09-06 20:37:51

 Selene

Shaman

Skąd: Land of the Golden Sun
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 40
Punktów :   

Re: Jaką profesję lubisz i dla czego?

Powiem wam Patronka imba... I wydaje mi się, że to właśnie Patronka (don't create male paragon please! O_o ) jest najłatwiejszą profesją...

Nie będę się rozpisywał, bo jak ludzie widzą ścianę tekstu to nie czytają... jak ja w przypadku pierwszego postu (wybacz xD)

redukcja obrażeń otrzymywanych przez drużynę jest wyliczona na około 80%. Nie wiem na ile jest  to dokładne, ale na pewno aniołek dobrze wspomaga
Jak zacząłem grać, dla sprawdzenia tych doniesień z wiki, to nie przestałem do dzisiaj (można powiedzieć, że moja główna postać, bo osobiście nie dzielę ich jakoś specialnie, a tytuły mam rozbite na kilka )


And lone he might be on the ways of this world
His sword, sole companion, always there

Offline

 

#6 2011-09-16 11:36:12

 Poloniusz

Członek Gildii ZN

Skąd: GW
Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 71
Punktów :   -1 
WWW

Re: Jaką profesję lubisz i dla czego?

Dla osób, które mnie znają i wiedza jaką profesją gram to co powiem może wydac się dziwne.
\
otóż, moją ulubioną profesją jest łowca.Tak chudy długowłosy z łukiem. Nie warek, choć mogło by się tak wydawać.

Tak naprawde pierwsza profesją jaką mialem był łowca o imieniu: Diego Von Quardior.

Niestety zmieniłem charra, a Diega usunąłem. no cóż, błędy młodości.

U łowcy lubiłem jego charakter. łuk, zwierzak i tak dalej. Walka z dystansu.  Wkrótce jednak okazało się, że jestem słaby. A że były to początki w grze. Nie wiedziałem jak temu zaradzić. Wybrałem więc zmianę postaci. I szybko przyzwyczaiłem się do nowego stylu gry. Polubiłem go i tak już został warek

Pozdrowionka dla wszystkich łowców

Offline

 

#7 2011-11-01 17:40:12

Konan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jaką profesję lubisz i dla czego?

Mojim zdaniem najlepszą profesją  jest Derwisz i rytulalista:D
Teraz troche napisze o Derwiszu.
Ponieważ fajnie się nim gra oraz zadaje wielkie obrażenia
moze również kozystać z zakleć i awatarów(np:dwayny)
Teraz o rytku.Rytualista podoba mi sie poniewaz zadaje duże dmg
i moze wzywać duszki:D.

Ostatnio edytowany przez Konan (2011-11-01 17:41:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl