Forum Gildii ZN

Ogłoszenie

Wypady

Codzienne misje HM w Kintaju: Klik
Wypad na WIK: Klik

Weakendowe Wypady z ZN:) Klik


Eventy

3 URODZINY ZN: Klik




Informacje







#1 2011-10-05 13:58:37

Czarna Giwera

Członek Gildii ZN

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

A więc, piszę moje podanie, jako iż jest to wymagane.

Jestem Filip mam lat 17, sporo czasu spędziłem przy mmo, w guild warsa akurat chyba najmniej bo jakieś 600 godzin, z czego jakieś 30 postacią którą aktualnie gram.

Moje dwie postacie którymi gram- Czarna Giwera(nekromanta) i Filips z Gołdapi (wojownik), lecz teraz przestałem grać wojakiem a zająłem się nekromantą.

Gram dosyć krótko tą postacią, więc na razie niewiele wiem, oprócz tego, że mi się podoba. Jak już pisałem w grze, mam build mm i na razie chyba tak pozostanie bo to jedyne skille które posiadam, w miarę rozwoju oczywiście się to zmieni.

Ogólny czas jaki spędzam przy komputerze, czyt. w gw, nie jest zbyt wysoki przeliczając na dzień, gdyż mam szkołę która wymaga niezłego wysiłku żeby się w niej utrzymać.

Tryby które lubię ciężko mi jest określić, bo nie skosztowałem w tej grze ani pve ani prawdziwego pvp. Zazwyczaj jak grałem w gry tego typu, to uwielbiałem pvp, chociaż nie miałem nic przeciwko pve.

O gildi dowiedziałem się stąd : http://www.guildwars.pl/forum/viewtopic … ead#unread   podczas przeglądania stron z builidami do mojego nekrusia.

Ogólnie rzecz biorąc, nie lubie grać sam, więc towarzystwo mile widziane. W gw nie potrafię za bardzo grać, więc poszukuje też jakiejś pomocy w razie problemów. Co do reszty to wystarczy mi dodatkowa możliwość pogadania z kimś o każdej porze jak wejdę do gry.

To tyle, dziękuje za uwagę.

Ostatnio edytowany przez Czarna Giwera (2011-10-05 14:00:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl